Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: вул. Анни Ахматової, 35б м. Київ
вул. Анни Ахматової, 35б м. Київ
Пн-Пт: з 10 до 18
Сб: вихідний
Нд: з 10 до 18
Оформляйте онлайн 24/7
Під час військового стану графік роботи не стабільний.
+38 096 625 80 48 +38 093 880 64 27 Замовити дзвінок

Бутоньєрка на весіллі: символіка та види квітів

Бутоньєрка на весіллі: символіка та види квітів
Бутоньєрка на весіллі

Бутоньєрка - символ вашого весільного дня

Бутоньєрка - це вишуканий та елегантний аксесуар, який надає образу нареченого неповторний шарм та вишуканість. Цей невеликий квітковий аксесуар, прикріплений до піджака або смокінгу, є важливою деталлю у весільній атрибутиці. Він не лише символізує особливий день та радість наближаючого шлюбу, але й віддзеркалює стиль та смак нареченого. У даній статті ми розглянемо роль та вибір бутоньєрки для нареченого, а також поділимося порадами щодо того, як правильно підібрати цей аксесуар, щоб створити незабутній образ у весільний день.

Символіка бутоньєрки

Бутоньєрка , ця маленька квіткова прикраса, несе в собі численні символи та значення, які роблять її надзвичайно важливою на весільному обряді.

 1. Символ Нового Початку: Квітка на бутоньєрці відображає новий етап у житті нареченого та його обраної. Вона символізує початок нового життя, пов'язаного з коханням і спільним майбутнім.
 2. Символ Любові: Квітка, обрана для бутоньєрки, може бути символом ніжності та глибокого почуття. Вона відображає любов, яка об'єднує пару і робить весільний день особливим.
 3. Символ Шарму та Елегантності: Бутоньєрка додає стилю та елегантності образу нареченого. Вона робить його вигляд більш вишуканим та привертає увагу.
 4. Символ Відданості та Вірності: Квітка на бутоньєрці також може символізувати відданість і вірність між нареченими. Вона нагадує про важливість цінностей та обіцянок, зроблених на весіллі.
 5. Символ Радості та Щастя: Бутоньєрка дарує радість та щастя в цей особливий день. Вона надає свіжість та красу образу та є символом радісних емоцій.

Таким чином, бутоньєрка не лише декоративний аксесуар, але і носить в собі глибокий символізм, який робить її важливим елементом весільного обряду.

Види квітів для бутоньєрки

Бутоньєрка - це аксесуар, який виражає індивідуальний стиль і смак нареченого. Вибір квітів для бутоньєрки може бути різноманітним, і кожен вид квітів має свої унікальні особливості. Ось деякі популярні види квітів для бутоньєрки та їхні символічні значення:

 • Троянда: Троянда - це символ кохання та романтики. Вона додає бутоньєрці вишуканості та виразності.
 • Лілія: Лілія виражає чистоту та ніжність. Цей вид квітів додає образу нареченого елегантності.
 • Орхідея: Орхідея символізує розкіш та родючість. Вона додає бутоньєрці незвичайність і екзотичний шарм.
 • Шипшина: Квітка шипшина асоціюється з щастям та радістю. Вона часто вибирається нареченими для створення яскравого образу.
 • Фрезія: Фрезія виражає радість та позитивні емоції. Вона додає свіжості та життєрадісності образу.
 • Півонія: Півонія символізує багатство та процвітання. Вона додає бутоньєрці розкіш та родючість.
 • Калла: Калла виражає ніжність та пристрасть. Вона робить образ нареченого екстравагантним.
 • Гербера: Гербера символізує радість та оптимізм. Вона додає бутоньєрці яскравості та весняної атмосфери.
 • Гіпсофіла: Гіпсофіла асоціюється з ніжністю та невинністю. Вона робить бутоньєрку ніжною та виразною.

Вибір квітів для бутоньєрки залежить від особистого смаку, стилю весільного образу та симболічних значень, які ви хочете виразити. Кожен вид квітів може додати вишуканості та унікальності вашому образу нареченого на цей особливий день.

Весільні традиції, пов'язані з бутоньєркою

Весільні традиції завжди були важливою частиною урочистостей та ритуалів на цей особливий день. Бутоньєрка, як невід'ємний аксесуар весільного образу нареченого, також відіграє свою роль у весільних традиціях.

 • Символіка квітків: Вибір квітів для бутоньєрки може бути обдуманим, оскільки різні види квітів несуть різні символічні значення. Таким чином, квітка на бутоньєрці може виражати глибокі почуття та побажання для молодят.
 • Збереження та Пам'ять: У деяких весільних традиціях бутоньєрку можуть зберігати як пам'ять про весілля. Вона стає частиною спогадів із цього дня, що залишаються на все життя.
 • Акцент на Головному Співробітнику: Бутоньєрка, зазвичай розташована на лівому плечі нареченого, є одним з акцентів на його образі. Вона вказує на важливість та унікальність ролі нареченого в цей день.
 • Гармонія з Весільним Букетом: Квіти на бутоньєрці можуть гармоніювати з квітами у весільному букеті нареченої. Це створює зв'язок та єдність між молодятами.
 • Подяка Гостям: В деяких культурах наречений може вручити бутоньєрку своїм близьким друзям і родичам як вираз подяки за їхню підтримку та участь у весільних урочистостях.
 • Звичаї різних культур: Різні культури мають свої унікальні весільні традиції, пов'язані з бутоньєркою. Наприклад, у деяких країнах вона може бути символом щастя або плідності.

Бутоньєрка, таким чином, несе в собі не лише естетичну функцію, але і глибокий символізм, який підкреслює важливість весільного обряду та об'єднує молодих у цей особливий день.

Бутоньєрка, Весільна бутоньєрка, Символіка бутоньєрки, Весільна символіка, Квітка на піджаку нареченого, вибрати брутаньєрку

Коментарі